Hakkımızda

 TURKUAZ YAPI MOBİLYA Hakkımızda  yılında kurulmuş olup uzun yıllardan beri mobilya işi ile uğraşmaktadır.Ankara Sitelerde  ŞAHİN XXXX  tarafından faliyet gösteren firmamız , sizlerin bize verdiği güçle sektörde lider duruma gelmiştir. Halen siz dostlarımızın istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarınıza çözüm aramaktadır. Firmamız alanında çok geniş çalışma alanına, hizmet ve ürün yelpazesine sahip bir kuruluştur. Müşteri memnuniyeti sağlamak birinci hedefimizdir. Bizde; sağladığınız güven ortamının vermiş olduğu bu sorumluluk duygusu ile ürün yelpazemizi ve kalitemizi yükseltmeye devam ediyoruz. 

    Turkuaz Yapı Mobilya Dekorasyon profesyonel çalışma hayatlarında edindikleri tecrübe ve müşteri memnuniyetini sağlamada gösterdikleri başarı, kurucuların en büyük sermayeleridir Birlikte çalıştıkları tüm müşterileri için siparişin alınmasından teslimine kadar olan tüm evrelerde memnun olunacak çözüm ortağı olmayı taahhüt etmektedirler.

VİZYON MİSYON

Müşterilerimize uygun çalışma ortamı sunacak mobilya üretmek. Çalışırken rahat etmelerini sağlayacak ve göze hitap eden ofis mobilyaları üretmekte kararlı ve istekliyiz. İsteklerimizi uyumlu çalışma ortamı profesyonel tasarım işlevsel ergonomik ve yaşam dostu ürünler üreterek müşterilerimize sunuyoruz. Güçlü ekibimiz ile günden güne değişen mobilya çizgilerine yön vermeyi ve ofis ortamını keyifli ve konforlu bir hale getirmeyi hedefledik.

Turkuaz Yapi Mobilya

© Turkuaz Yapi Mobilya Dekorasyon Tüm Haklari Saklidir...

Website by Ankara Web Tasarim 2014 ©